Kahveli Barlar

Hiç çok sevdiğiniz bir yiyeceği ya da içeceği mümkün olan her türlü yemeğin içinde kullanmayı denediniz mi?

Kahveli Barlar

Ben bunu kahve için hep denedim. Kimi zaman yakınlarım olmadı çorbaya, pilava da ekle bari deseler de henüz ana yemeklerde kullanmadım. Ama tatlılarıma çoğu zaman ya Türk kahvesi ya da filtre kahve koyarım.

Geçen haftalardan birinde alışveriş sırasında abur-cuburlara bakarken, benim gibi kahveyi sadece içmeyi değil, yemeyi de sevenler için üretilmiş yeni bir ürün gördüğümde ne kadar sevindiğimi tahmin edebilirsiniz sanırım. Aslında Amerika’da yaşayan kişilerin kahveye olan düşkünlükleri düşünülecek olursa geç bile kalınmıştı bence.

Caribou Cafe’nin amblemini taşıyan ve şu an için vanilya-latte ve çikolata-mochalısı olan bu kahvaltı barlarını ben çok sevdim.

Comments

 1. Doğrusu ben de yaptığım pastaları genelde kahve ile tatlandırmayı seviyorum. Marketlerde sevdiğin tadlarda yeni bir ürün görmek insanı bir anda çok mutlu edebiliyor. Bunu yaşamış olman ne güzel..

 2. Merhabalar, kahve pastalara çok yakışıyor. Özelikle çıkolatalı pastayı granül kahve ve likorle ıslatınca herkez soruyor bune lezzet diye. Kahve konusunda çok haklısın ben de kahveli şekerleri çok severim.
  Sevgiler
  FERHAN

 3. Selam Obur kedi,
  Nerde yasadigini bilmiyorum ama sanirim USA olsa gerek. Bende bu barlari 2 hafta once Sam’s Club’ta kesfettim. Biz cikolatalisini daha cok sevdik. Her sabah ofiste kahve ile kahvaltim oluyor. Ben bu arada Chicago’dayim.
  Sevgiler
  Vildan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *